Sledování insolvence

Statistiky ukazují, že se do insolvence vrhá stále více osob. Jedná se totiž o elegantní cestu, jak vyřešit své dluhy. Díky našim službám to může být i pro vás jednoduchý proces, ze kterého vyjdete s čistým štítem. Jak vše může vypadat, vám prozradí naše kalkulačka insolvence. Sepsáním žádosti však naše služby rozhodně nekončí.

Sledování

Sledování insolvence je důležité

Připomeňme, že celé oddlužovací období může trvat až 5 let. Během této doby se mohou objevit různé komplikace a problémy, které je třeba řešit. I proto vám nabídneme sledování insolvence, v rámci čehož vám budeme stále nablízku, a budeme tak připraveni pomoci. A to třeba ve chvíli, kdy přijdete o práci, nebo budete potřebovat upravit samotné schválené podmínky. My se tak ujmeme jednání se samotným soudem.

V rámci insolvence vás sleduje také soud

Na co byste neměli zapomínat, to je také fakt, že je insolvence a její průběh sledována také konkrétním soudem. K tomu může posloužit nejenom registr dlužníků insolvence, ale hlavně čísla účtu. Je tedy kontrolováno, zda splácíte skutečně včas, a to dle předepsaného splátkového kalendáře. A pokud ano, je pro vás vše v pořádku a insolvence fyzických osob probíhá tak, jak probíhat má. A to až do zdárného konce. Na začátku je však vždy žádost o konkrétní postup. A s danou žádostí vám samozřejmě dokážeme ihned a jednoduše pomoci.

U insolvence fyzické osoby jste také chráněni před exekutory

Je ještě jedna výhoda, na kterou nesmíme zapomenout, pokud vám budeme popisovat to, co je insolvence. Je to fakt, že u insolvence fyzické osoby se není třeba obávat toho, že by na vás snad mohli exekutoři. I ti tak věnují čas sledování insolvence, a pokud u vás vše probíhá tak, jak probíhat má, tak na vás zkrátka nemohou. I to je důvod, proč se vydat právě touto cestou a proč třeba také ochránit svůj majetek.