Registr dlužníků insolvence

Dluhy nejsou v dnešní době skutečně nic neobvyklého a je velká spousta lidí, kteří do nich spadnou. Naštěstí z nich existuje cesta ven. Tu nabízí insolvence fyzických osob, která je možností, jak využít současných zákonných nařízení ve svůj prospěch. Podíváme-li se na to, co je insolvence, je třeba tento proces popsat jako postup spojený s pětiletým hrazením našich závazků.

Registr

V souvislosti s tím vznikl i registr dlužníků insolvence

Dnes se můžeme setkat s celou řadou různých registrů, přičemž je třeba dodat, že registr dlužníků insolvence již existuje také. Jsou do něho samozřejmě zaváděni všichni ti, kteří daným procesem procházejí. Pokud máte také zájem řešit své dluhy tímto způsobem, není nic jednoduššího, než nás oslovit a využít našich profesionálních služeb v dané oblasti.

Insolvence má i své podmínky

I kvůli nim vlastně daný registr vznikl, jelikož nabízí možnost sledování insolvence. Tedy hlavně toho, zda už jsme v minulosti danou možností řešení dluhů prošli, nebo nikoliv. Současné zákonné úpravy totiž nařizují, že insolvence může být vykonána výhradně jenom jednou, za celý život konkrétní osoby. Jejím cílem tak má být hlavně pomoci s neřešitelnými dluhy, nikoliv to, aby řešila každý dluh, který lidé neuváženě za svůj život vytvoří.

Insolvence fyzické osoby je cestou z dluhů

Důvodem, proč je registr dlužníků insolvence také využíván, je i to, že díky němu je jasně patrné, že jsme to právě my, kdo využívá danou cestu z dluhů a kdo chce své závazky jednoduše a také férově řešit. S tím souvisí i to, že během daného procesu jsme chráněni nejenom před samotnými věřiteli, ale třeba i před exekutory. Ti v daném registru zkrátka zjistí, že na nás nemohou. A to je jedna z mnohých výhod, kterou insolvence fyzických osob přináší. A pokud vás zajímají možnosti, je vám k dispozici buď kalkulačka insolvence, nebo nás můžete přímo oslovit s konkrétním požadavkem. Umíme pomoci i vám.