O nás

Víme, že insolvence je pro mnoho lidí jedinou možnou cestou, jak se mohou zbavit svých dluhů. Stejně tak víme i to, že samotný proces sepsání, ale i podání žádosti nemusí být vždy jednoduchý. Na samotném začátku je vám k dispozici naše kalkulačka insolvence, která vám ukáže, proč je důležité řešit své dluhy právě tímto způsobem. Stejně tak vám umíme vysvětlit, co je insolvence a proč ji využít. Tím však naše služby rozhodně nekončí.

O nás

V rámci insolvence pomůžeme i vám

Pomůžeme vám se sepsáním žádosti, s jejím podáním, stejně jako se budeme věnovat i následnému sledování insolvence, které je spojeno s tím, že vám v případě problémů budeme vždy na blízku. Naším cílem je pomoci vám při řešení vašich dluhů, a to jak v rámci našich služeb, tak i v rámci našeho odborného poradenství. I to může být pro mnohé z vás naprostou nezbytností.

U insolvence fyzických osob máme bohaté zkušenosti

Nejsme na finančním trhu žádným nováčkem, díky čemuž můžeme nabídnout skutečně profesionální služby na vysoké úrovni. Zakládáme si na férovém přístupu, stejně jako na maximální možné pomoci pro každého z vás. Umíme pomoci těm, kteří mají jenom menší dluhy, tak i těm, u kterých dluhy převyšují jejich celoživotní možnosti. I ti však mohou díky našim službám opět začít s čistým štítem. 5 let je bude zobrazovat registr dlužníků insolvence, ale následně mohou mít život bez jakýchkoliv dluhů.

Kontaktujte nás!

Jsme si vědomi toho, že dluhy je třeba řešit skutečně včas, bez zbytečných odkladů. I z toho důvodu vám chceme být a také jsme neustále na blízku. Stačí jenom oslovit našeho poradce, který vás celým procesem insolvence jednoduše provede, a to až do finální fáze, kdy využijeme právě možnosti podat svou žádost na příslušný soud. A tím začne období, během kterého se vaše dluhy začnou průběžně umazávat, až na samotnou nulu.