Co je insolvence

Termín oddlužení, nebo insolvence často slýcháme ve chvíli, kdy se dostaneme do neřešitelných dluhů a hledáme cestu ven. Právě takovou vám dokážeme nabídnout, a to od prvotního vyplnění žádosti, až po následné sledování insolvence a její dotažení do výsledného konce. Nejprve se však podívejme na to, o co se vlastně jedná.

Co je insolvence?

Jedná se o vcelku jednoduchý proces, jak se můžete zbavit svých dluhů. Pokud se i vy ptáte na to, co je insolvence, je odpovědí to, že jde o pětileté období, které vám schválí soud a během kterého hradíte své závazky. Ty musí být alespoň dva. Maximální výše jich samotných, nebo maximální výše dluhů není omezena. Více o konkrétní podobě může prozradit kalkulačka insolvence, která vám ukáže i celkovou výhodnost.

Pozitiva insolvence fyzických osob jsou zřejmá

Nezapomínejte také na zmínění několika pozitiv, která může právě insolvence fyzických osob nabídnout. Prvním z nich je to, že mnohdy stačí uhradit jenom 30 procent vašich dluhů a zbytek je vám definitivně odpuštěn. Další pozitivum je to, že na vás po celou dobu nemohou ani exekutoři, ani vymahači nebo věřitelé. Registr dlužníků insolvence totiž jasně ukazuje, že své dluhy řešíte právě tímto způsobem. Další výhodou může být také vysoká schvalovatelnost – tedy pokud v této oblasti využijete právě našich nabízených služeb.

Insolvence

Insolvence je pro všechny fyzické osoby

Dalo by se říci, že právě to je jedna z hlavních podmínek. Tímto způsobem tedy nelze oddlužit firmy, pouze reálné lidi. Je jedno, zda jste podnikatelé nebo zaměstnanci, jelikož v obou případech můžete insolvence využít. V minulosti bylo možné řešení výhradně osobních dluhů, což se nyní také lehce upravilo, díky čemuž lze za určitých podmínek řešit i dluhy podnikatelské. A jak na to? Neváhejte nás oslovit a my vám poradíme, stejně jako vás celým procesem i jednoduše provedeme. Až do vítězného konce.